چاپ کردن این صفحه

خورشاد: دستگیری 6 ادمین‌ کانال معاند در مازندران/ احتمال افزایش دستگیری همکاری کنندگان با کانال معاند

چهارشنبه, 15 بهمن 1399 ساعت 09:27 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس پلیس فتا مازندران با اشاره به بازداشت یک عضو خانه مطبوعات استان گفت: تاکنون 6 نفر از افرادی که با کانال‌های معاند در غرب استان مازندران همکاری می‌کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ سامع خورشاد از دستگیری ۶ نفر در غرب مازندران به جرم همکاری با کانال معاند خبر داد و اظهار کرد: این افراد که فعالیت رسانه‌ای داشتند با عنوان مطالبه‌گری اقدام به انتشار خبرهای کذب در کانال معاند می‌کردند.

رئیس پلیس فتا مازندران با بیان اینکه افراد دستگیر شده به عنوان ادمین در این کانال‌ها فعالیت می‌کردند، گفت: تاکنون ۶ نفر از آنها دستگیر شدند، همچنین احتمال افزایش مجرمان وجود دارد.

وی اضافه کرد: هدف این افراد براندازی بوده و اخبار کذب از اقدامات مسؤولان در غرب استان مازندران و کشور توسط آنها در کانال معاند فعال می‌شده است.

خورشاد با اعلام اینکه یکی از افراد دستگیر شده عضو خانه مطبوعات مازندران است، گفت: بقیه افراد هم فعالیت رسانه‌ای داشته‌اند.

وی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده که عضو خانه مطبوعات مازندران بوده در گذشته هم دارای سابقه قضایی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را نیز داشته است.

نکته‌ای که پلیس فتا به آن اشاره کرد داشتن سابقه مجرمیت برای فردی که عضو هیأت مدیره خانه مطبوعات بود که ظاهرا باید قبل از برگزاری انتخابات صلاحیت افراد تایید می‌شد./فارس

خواندن 188 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 972
کلارنا

آخرین‌ها از کلارنا